Malabrigo Lace

Nowe

Najwyższej jakości ręcznie farbowana włóczka z młodych urugwajskich merynosów, uwielbiana i ceniona przez dziewiarki na całym świecie, dostępna w przepięknej kolorystyce inspirowanej naturą. Niezwykle delikatna, tworzona z pojedynczego włókna, idealna na zwiewne i eleganckie chusty i szale. Malabrigo Lace wspaniale się blokuje dzięki czemu wyrób przez bardzo długi czas zachowuje swój kaształt. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

26,00 zł

Opis

Skład: Skład: 100% wełna merynosa (Baby Merino)
Waga: Waga: 50 g
Długość: Długość: 430 m
Rozmiar drutów: Rozmiar drutów: 2 - 4 mm
Uwagi: Uwagi: Bardzo delikatne pranie ręczne w chłodnej wodzie bez użycia środków zmiękczających, bez wykręcania, wirowania, odplamiania.

Więcej informacji

Z uwagi na ręczne farbowanie poszczególne motki mogą się od siebie różnić, nawet w ramach jednego farbowania. W związku z tym zaleca się kupienie takiej ilości włóczki, która pozwoli bezstresowo dokończyć projekt. W przypadku dużej różnicy w kolorystyce motków, najlepiej przerabiać włóczkę używając dwóch motków jednocześnie, zmieniając je np. co dwa rzędy. Warto również pamiętać, że Malabrigo Lace jest niezwykle delikatna, łatwo się filcuje, a więc należy szczególnie zadbać o odpowiednie warunki prania.