DROPS - ESKIMO UNI COLOUR

Nowe

DROPS Eskimo to miękka, gruba wełna jednonitkowa, 100% czystej wełny, idealna na ciepłe i wygodne wyroby, doskonała do filcowania. 

Włókna są nieprzetworzone, co oznacza, że wełna została tylko uprana oraz, że przed farbowaniem nie została poddana obróbce chemicznej. Stawiając nacisk na najwyższą jakość wełny, uzyskiwana jest zarówno idealna forma jak i doskonała jakość jej struktury.

Więcej szczegółów

36 Przedmioty

8,50 zł

Opis

Skład: Skład: 100% wełna
Waga: Waga: 50 g
Długość: Długość: 50m
Próbnik: Próbnik: 11x15
Rozmiar drutów: Rozmiar drutów: 8mm
Uwagi: Uwagi: Pranie ręczne, max 30°C / suszyć rozłożone na płasko / Nadaje się do filcowania

Więcej informacji

DROPS Eskimo występuje w 5 rodzajach: jednobarwna w wielu kolorach podstawowych; mix, gdzie poszczególne kolory zostały zwinięte razem przed przędzeniem; print, w których przędza wykonana jest z różnych kolorów, które powtarzają się w sposób losowy; tweed - wełna przypomina tweed, dlatego jest bardziej kolorowa, a grubość nici niejednorodna; lub cieniowanych, charakteryzujących się regularnymi powtórzeniami poszczególnych kolorów. Podczas zmiany koloru, należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby nowy motek zaczynał się od tego samego koloru co koniec poprzedniego motka, wtedy zyskamy piękne płynne przejścia kolorystyczne. 

Wzory dla włóczek DROPS znajdują się na stronie : www.garnstudio.com